top of page

Başarılarımız


2015'ten günümüze toplamda 40tan fazla firmaya fayda sağladık.


Toplamda 3binden fazla satış profesyoneline eğitim verdik.


500 saati aşkın birebir koçluk seansı gerçekleştirdik.

Lukoil Logo

Lukoil

Bu iş ortağımız, sektöründe geçirdiği uzun yıllardan sonra bayilerine yönelik motivasyon amaçlı bir etkinlik konusunda yardımımızı istedi. İlk görüşmelerimizden bugüne sürdürdüğümüz işbirliği sayesinde, motivasyon konuşmaları, satış eğitimleri ve toplantılar düzenlemekle kalmadı, aynı zamanda sektörde daha önce hiç yapılmamış etkinlikler yapıp başarılı oldu.

 

2017 senesinden bu yana devam eden başarı yolculuğumuza dair daha fazla bilgiye, aşağıdaki linke tıklayarak, ulaşabilirsiniz.

Hamle Otomotiv Logo

Hamle Otomotiv

Pazarda her geçen gün daha da söz sahibi olan Hamle Otomotiv, 2020 senesinde sektöründe 40. yılını kutluyor.

 

Bu iş ortağımız, 2016 yılında, kendi satış ekiplerinden daha fazla performans almak için bize ulaştı. Satış Eğitimi Programımıza dahil olarak zamanın en yüksek cirosuna ulaşan Hamle Otomotiv ile çalışmalarımız hala devam ediyor. 

 

Başarılı işbirliklerimiz ile ilgili detaylı bilgiye, aşağıdaki linke tıklayarak, ulaşabilirsiniz.

A101 Logo

A101

2016 yılından bu yana A101 bünyesinde Bölge Sorumlusu olarak görev yapan profesyonellere Etkin İletişim, Başaran Takımlarda İletişim ve Çatışma Yönetimi Eğitimleri vermekteyiz. 

Satış Terzisi olarak ilk günden beri birlikte çalıştığımız bu müşterimizin kariyer yolculuğuna eşlik etmiş olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Birlikte olağanüstü sonuçlar elde ettik ve işlerinin büyümesini zevkle izledik.

Beykoz Üniversitesi

Beykoz Üniversitesi

Öğrenciye Özel Öğrenme Programı

2017 yılında Türkiye’de bir ilk olan bu program, öğrencilerin bulundukları bölüm içinde güçlü oldukları alanda uzmanlaştırmak ve Endüstri 4.0 çerçevesinde yetkinliklerle donatmayı amaçlar. Kurucusu ve ilk uygulayıcısı olduğumuz program hala üniversite bünyesinde devam ettirilmektedir.

 

Yaşamboyu Öğrenme Merkezi

Üniversite bünyesinde, iş hayatı ve akademik çevreleri bir araya getirmek amacıyla bu merkezin kurulması, kurumsal kimlik çalışması ve eğitim programlarının/içeriklerinin oluşturulması aşamalarını gerçekleştirdik.

Beykoz Gelişim sayfasından çalışmaları takip edebilirsiniz.

Tafe Gıda

Tafe Gıda

2019 yılında el değiştirdikten sonra dinamik bir yaklaşım arayan TAFE yönetimiyle yollarımız kesişti.

 

Pazar araştırmalarımız sonucu geliştirdiğimiz yenilikçi fikirlerimiz, 2020 yılında pazarlama ve satış alanlarında destek hizmetleri sunmamıza olanak sağladı.

 

2020 yılı itibarıyla Pazarlama İletişimi ve Satış Geliştirme faaliyetlerini birlikte yürütüyoruz.

Sanita Diş Hastanesi

Sanita Diş Hastanesi

Kurumsallaşma yolunda adımlarını sırasıyla atan Sanita ile, 2019 yılında Çağrı Merkezi’ni yapılandırmak ve iyileştirmek için iş birliği yaptık.

Çağrı merkezinde yapılan görüşme kayıtlarını analiz ederek gelişim yolu belirledik. Gelişim sürecini, kurum yöneticileriyle ortak karar alarak, eğitim ve eğitim sonrası takip olarak ikiye ayırdık.

 

Özelleştirilmiş eğitim içeriği ile önce kurumsal format belirledik, takip süreciyle bu format için gerekli becerilerin sergilenmesini destekledik.

Bu sayfayı paylaşın

bottom of page