top of page
lukoil-logo.png

Madeni yağ sektörünün öncülerinden Lukoil ile 2017 yılında bir araya geldik. 
Sektöründe geçirdiği uzun yıllardan sonra bayilerine yönelik motivasyon amaçlı bir etkinlik konusunda yardımımızı istedi. İlk görüşmelerimizden bugüne sürdürdüğümüz işbirliği sayesinde, motivasyon konuşmaları, aktiviteler, satış ve pazarlama eğitimleri düzenlemekle kalmadı, aynı zamanda sektörde daha önce hiç yapılmamış etkinlikler yapıp başarılı oldu.

Business Meeting

2020 | Online Eğitim | Uzaktan Çalışma Deneyimi 

Lukoil Madeni Yağlar Türkiye ekibi ile, Koronavirüs sürecinde kendilerine özel olarak tasarladığımız uzaktan çalışma deneyimi, verimlilik ve zaman yönetimi kavramlarını içeren online eğitim gerçekleştirdik.

2019 | Pazarlama Stratejisi

2019 yılında 3. Satış Gücü Çalıştayı’nı gerçekleştirdik. Lukoil’in bayiileri, sahada görev yapan bayii satış profesyonelleri, ve Bölge Satış Müdürleri’nin katılımıyla 2020 yılının pazarlama stratejisini ürettik.

Brainstorming
Business Meeting

2018 | Özelleştirilmiş, İleri Seviye Satış Eğitimi

Lukoil Madeni Yağlar Türkiye’nin satış müdürleri ve bölge satış müdürlerinden oluşan 25 kişilik ekibi için satış teknikleri eğitimi tasarladık. Kuruma özel, özelleştirilmiş, geliştirilmiş ileri seviye satış eğitimi. Eğitimin ardından Satış Müdürlerinin kendi ekiplerinden mümkün olan en yüksek verimi alabilmelerini sağlayan takım bazlı kurumsal değerlendirme raporlarımızı oluşturduk. bu raporlar üzerinden hala hareket edebiliyoruz.

2017 | Motivasyon ve Satış Eğitimi

İlk çalışmamız olan bu etkinliğe kuruma özel eğitim içeriği tasarlayarak dahil olduk. Çoğu bayii çalışanlarından oluşan, 120 kişinin üzerinde katılımcı grubuna, etkinlik özelinde geliştirdiğimiz Temel Satış Eğitimi ve motivasyon konuşması gerçekleştirdik. İşimizin kalitesiyle ve yarattığımız memnuniyetle takip eden yıllarda da bu etkinliklerin parçası olmak gurur verici.

iş görüşmesi

Bu sayfayı paylaşın

bottom of page