top of page
hamle-otomotiv-logo.png

Pazarda her geçen gün daha da söz sahibi olan Hamle Otomotiv, 2020 senesinde sektöründe 40. yılını kutluyor.

Bu iş ortağımız, 2016 yılında, kendi satış ekiplerinden daha fazla performans almak için bize ulaştı. Satış Eğitimi Programımıza dahil olarak zamanın en yüksek cirosuna ulaşan Hamle Otomotiv ile çalışmalarımız hala devam ediyor.

Business Meeting

Hamle Otomotiv 2020

2020 yılı için Yönetici Koçluğu ve Satış Koçluğu alanlarında destek vermeye devam ediyoruz. 2019 yılında hazırladığımız eğitim planına sadık kalarak kuruma özel Online Eğitim Planımızı devreye aldık. Haziran ayında çalışmalarımıza başlayacağız.

Hamle Otomotiv 2019

Yönetim Danışmanlığı


2019 yılında satış ekiplerinin yapılandırma süreci ile doğru kişilerin doğru görevlendirmesi ve/veya farklı pozisyonlara geçmeleri ile verimlilik artışına doğrudan katkı sağladık. Personel aidiyeti ve motivasyon alanlarındaki artış takdir edildi. 2020 yılı için Eğitim planı hazırladık.

Brainstorming
Business Meeting

Hamle Otomotiv 2016

Satış Eğitimi Programı


Hamle Otomotiv ve oto yedek parça sektörü özelinde eğitim içeriği geliştirdik. Bu içeriği sahada da, Türkiye’nin birçok ilinde, birebir çalışmalarla pekiştirdik. Arkadaşlarımız için zor görülen birçok engeli birebir koçluk ile aştık hedeflere ulaştık. Yöneticilerimizin de ekiplerini daha verimli yönetmeleri için destek sağladık.

Bu sayfayı paylaşın

bottom of page